Tingimused

MÜÜGI- JA TAGASTAMISTINGIMUSED

1. Müügitingimuste kehtivus
1.1. Müügitingimused kehtivad KRAKER.EE veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja KRAKER PRODUCTS OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ostmisel.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad KRAKER.EE veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

1.3. Veebipood KRAKER.EE jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel WWW.KRAKER.EE

2. Hinnainfo
2.1. Kõik veebipoes KRAKER.EE toodud hinnad sisaldavad Eesti Vabariigi käibemaksu, mis on 20%.

2.2 Hinnale lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile. Tarbija poolt valesti tellitud kauba tagastamise korral jäävad tagastuskulud tarbija kanda.

2.3. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (14 päeva pärast tellimuse vormistamist).

2.4. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja KRAKER.EE vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

2.5. Veebipood KRAKER.EE jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel WWW.KRAKER.EE

3. Tellimuse vormistamine
3.1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.

3.2. Tellimuse vormistamiseks vajutage lingile „Ostukorvˮ.

3.3. Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada ühekordselt või püsikliendina.

3.4. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Vormista tellimusˮ. Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu või teiste makselahenduste abil pankades ostu sooritamise riigis kasutusel olevas valuutas. Andmed makse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile teie emailile saadetud arvelt.

3.5. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

3.6. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E−R 10.00−18.00. Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 18.00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

4. Müügilepingu jõustumine
4.1. Kauba müügilepinguga kohustub veebipood KRAKER.EE andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood KRAKER.EE poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood KRAKER.EE’le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

4.2. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 14 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

4.3. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

5. Kohaletoimetamine
5.1. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood KRAKER.EE tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.

5.2. E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest KRAKER PRODUCTS OÜ pangakontole.

5.3. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

5.4. Veebipood KRAKER.EE ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood KRAKER.EE ei saanud mõjutada ega ette näha.

6. Tagastamisõigus
6.1. Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul

6.2. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

6.3. Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus e-mail’i teel aadressile info@kraker.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

6.4. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

6.5. Veebipood KRAKER.EE teeb tagasimakse tarbijale taganemisavalduse kättesaamisest mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel.

6.6. Tarbija on kohustatud tagastuse kauplejani toimetama 14 päeva jooskul arvates taganemisavalduse saatmisest. Juhul kui tagastus ei ole nimetatud tähtaja jooksul kauplejani jõudnud võib tagasimaksega viivitada päevani, kui tagastus on kauplejani jõudnud.

6.7. Tagastamisele kuuluvad kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas Tarbija kasutatud eseme kättetoimetamise kulud, v.a juhul, kui tarbija on sõnaselgelt valinud ettevõtja pakutud kõige odavamast eseme kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi ehk Veebipood ei pea Tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

7. Vääramatu jõud
7.1. Veebipood KRAKER.EE ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood KRAKER.EE ei saanud mõjutada või ette näha.

8. Isikuandmete töötlemine
8.1. Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

8.2. Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

8.3. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel KRAKER.EE märkides linnukese oma kasutajakonto seadete all “Soovin saada KRAKER.EE sooduspakkumisi ja uudiskirju”

8.4. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.