Tooted

KRAKERID

 

Õnnevalamise Krakeris on üllatuskingituseks tinafiguur, mida saab küünlaleegi peal sulatada. Pakendiga on kaasas üks väike tinavalamise kulbike ja õnnetina tähendusi sisaldav sedel. Küünalt ja leegi tekitamiseks vajalikke vahendeid pakendis ei ole. Peale sulatavate tinafiguuride leiad krakerist ka peomütsi ja lipiku koos jõulunalja- ja mõistatusega.


 

Jõulukrakeri seest leiad üllatuskingitusena mõne nipsasjakese- olgu selleks väike mänguasi, pusle või hoopis mõõdulint. Veel leiad krakerist peomütsi ja lipiku koos jõulunalja- ja mõistatusega. See on klassikaline kraker, millest arenesid välja teised krakerid.


 

Minikraker on mõeldud lastele ja on suuruselt laste käele mugavam kui teised krakerid. Üllatuskingituseks on mänguasi või lõbus nipsasjake. Peomüts on disainitud nii, et see lapse pähe hästi istuks ja on koos äraarvamise mänguga „Kes ma olen?“. Minikraker on mõõtudelt teistest kõige pisem.

 


 

Deluxe Jõulukrakeri üllatuskingitused ja peomütsid on kallimast hinnaklassist kui on seda standard Jõulukrakeris. Üllatuskingituseks võib olla näiteks mängukaardid, pastapliiats või hoopis munahoidja. Ka on Deluxe Jõulukraker mõõtudelt teistest kõige suurem.